Microscup. Mikro wpis.

Microscup jest malutki. Cały lokal ma pewnie niewiele ponad 20 metrów kwadratowych. Niewiele osób jeszcze o nim wie, bo działa dopiero od maja tego roku. Tą malutką kawiarnio – księgarnią opiekuje się fundacja studentów AGH i pewnie głównie studenci są jej gośćmi (jeśli nie to proszę mnie poprawić 🙂
Styl skandynawski, totalnie prosto i ładnie. Na ścianie za barem wiszą Gandhi, Steve Jobs oraz Einstein i dwóch Panów o których identyfikację uprzejmie proszę czytelników. Tytułów jest pewnie mniej więcej tyle, co w mojej domowej bibliotece, ale selekcja jest dobra. Nawet spośród stosunkowo niewielu tytułów dałoby się wybrać tyle, żeby zostawić w Microscup kieszonkowe. A najlepsze, że na wszystko jest upust 25%, bo księgarni patronuje PWN.

 

Zdaniem: Microscup to miejsce dla studentów: są barowe stołki, jest kawa i książki, a to bardzo dobre połączenie. Ja całym sercem jestem za tym, żeby fajni, młodzi ludzie zamiast marzyć o otworzeniu klubu marzyli o otworzeniu księgarni, więc szczerze kibicuję i pozdrawiam!

Microscup

Czarnowiejska 50B
Kraków
Godziny otwarcia:
pon.- pt.: 08:00-19:00
sob.: 10:00-17:00
niedz.: 11:00-15:00
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s